Team PC mask

Team

Om de kwaliteit te garanderen, investeren we veel tijd en energie in onze medewerkers; zo worden ze voortdurend bijgeschoold en zijn daardoor in staat om oplossingen volgens de nieuwste technologieën te ontwikkelen.

Management Team

  • Erik Burghoorn

    Managing Director
    erik@cards-group.com

    Linkedin Twitter
    Managing Director

  • Wim Poirters

    Business Development Manager
    wim@cards-group.com

    Linkedin
    Business Development Manager

  • Bram van Dijk

    Operations Manager
    bram@cards-group.com

    Linkedin
    Operations Manager

  • Nicole Mous

    Office Manager
    nicole@cards-group.com

    Office Manager

Sales

  • Koen Valkenburg

    Account Manager België
    koen@cards-group.com

    Linkedin
    Account Manager België

  • Paulus van Dreumel

    Account Manager
    paulus@cards-group.com

    Linkedin
    Account Manager

  • Bart Stuve

    Account Manager
    bart.stuve@cards-group.com

    Linkedin
    Account Manager

  • Semir Okanović

    Inside Sales
    semir@cards-group.com

    Linkedin
    Inside Sales

  • Linda van Zeeland

    Sales and Marketing Assistant
    linda@cards-group.com

    Linkedin
    Sales and Marketing Assistant

Administratie

  • Ilse Schipper

    Administratief medewerkster
    ilse@cards-group.com

    Administratief medewerkster

  • Jose Maas

    Administratief medewerkster
    jose@cards-group.com

    Administratief medewerkster

  • Valerie Leijten

    Administratief medewerkster
    valerie@cards-group.com

    Administratief medewerkster

Consultants

  • Auke Nieuwenhuis

    Consultant
    auke@cards-group.com

    Linkedin Twitter
    Consultant


    Ervaring in: Tecnomatix: Plant Simulation, Factory CAD

  • Bjorn Hoeven

    Consultant
    bjorn@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Tecnomatix: RobCAD, Process Simulate, Plant simulation; Cortona3D

  • Gert Nomden

    Consultant
    gert@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Tecnomatix: Plant Simulation, Jack

  • Henri Buschgens

    Consultant
    henri@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter

  • Maarten de Vries

    Consultant
    maarten@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Teamcenter

  • Marcel van Leusden

    Consultant
    marcel@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter

  • Nick Peeters

    Simulation Consultant
    nick@cards-group.com

    Linkedin
    Simulation Consultant


    Ervaring in: Plant Simulation

  • Peter Reinders

    Consultant
    Peter@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Technical Publications, Cortona3D

  • Quintin Smeets

    Consultant
    quintin@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter

  • Remco Dijkstra

    Consultant
    remco@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter

  • Richard Chiquero

    Consultant
    Richard@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Rulestream ETO

  • Rutger Beerekamp

    Consultant
    rutger@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Teamcenter

  • Ruud van den Brand

    Consultant
    ruud@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX, Cortona3D, Moldex3D

  • Sebastiaan Tuinstra

    Consultant
    sebastiaan@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: Plant Simulation

  • Sven Rademaker

    Project Manager/ Consultant
    sven@cards-group.com

    Linkedin
    Project Manager/ Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter

  • Valere Hermans

    Consultant
    valere@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter

  • Vasco Keizer

    Consultant
    vasco@cards-group.com

    Linkedin
    Consultant


    Ervaring in: NX, Simcenter 3D

  • Willem Sanders

    Helpdesk Consultant
    willem@cards-group.com

    Helpdesk Consultant


    Ervaring in: NX; Teamcenter